Masaże orientalne

Masaż LOMI -LOMI

medical-zen-157

Masaż Lomi Lomi Nui to świątynny masaż z Hawajów. Cała jego filozofia jest głęboko osadzona w Hunie. Lomi Lomi Nui wykonuje się głównie przedramionami, momentami do pracy wkraczają całe ramiona, dłonie – siłą rzeczy również. Nie jest to masaż w którym wykorzystuje się siłę mięśni jak w przypadku masażu klasycznego – tutaj masażysta wykorzystuje nacisk swojego ciała aby dotrzeć do głębszych partii mięśni. Ruchy w Lomi są miękkie, koliste, powolne, momentami wręcz leniwe, ale w razie potrzeby szybkie i silne. Masaż głęboko relaksujący, wyciszający, obniżający napięcie mięśniowe.

Masaż ciepłymi kamieniami

Young woman getting hot stone massage in spa salon. Beauty treatment concept.

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi, jak i oziębionymi kamieniami. Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi lub zimnymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

 

MASAŻ BALIJSKI

 

orientalny masaż relaksacyjny wykorzystujące różne techniki od akupresury, refleksoterapii, aromaterapii po rozciąganie mięśni – elementy jogi. Masaż ten zapewnia poczucie błogostanu psychicznego i fizycznego, poprawia krążenie oraz zapewnia głęboką i mocną stymulację mięśni i powięzi. Płynne, lecz mocne i głębokie ruchy terapeuty rozluźniają i uwalniają co za tym idzie poprawia się przemiana materii w tych obszarach.

 

4rece