Masaże orientalne szczecin

Masaż LOMI -LOMI27786919_1848963371789285_2110375548_o

 

Masaż Lomi Lomi Nui to świątynny masaż z Hawajów. Cała jego filozofia jest głęboko osadzona w Hunie. Lomi Lomi
Nui wykonuje się głównie przedramionami, momentami do pracy wkraczają całe ramiona, dłonie – siłą rzeczy również. Nie jest to masaż w którym wykorzystuje się siłę mięśni jak w przypadku masażu klasycznego – tutaj masażysta wykorzystuje nacisk swojego ciała aby dotrzeć do głębszych partii mięśni. Ruchy w Lomi są miękkie, koliste, powolne, momentami wręcz leniwe, ale w razie potrzeby szybkie i silne. Zabieg jest głęboko relaksujący, wyciszający, obniżający napięcie mięśniowe.

Masaż ciepłymi kamieniami

 

 

Zabieg kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych,

pYoung woman getting hot stone massage in spa salon. Beauty treatment concept.odgrzanych do odpowiedniej temperatury. Specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi, jak i oziębionymi kamieniami.  Kamieni bazaltowych jest 54. Mają owalny kształt oraz ciemnoszarą lub czarną barwę. Wydobywa się je z dna oceanów, gdzie zostały wyszlifowane przez piasek i fale. Ich powierzchnia jest idealnie gładka. Aby utrzymywały swą naturalną, pozytywną energię, należy je przechowywać w wodzie źródlanej lub soli morskiej. W ten sposób oczyszcza się je także ze złej energii, którą odebrały z naszego organizmu. Doskonale nadają się do terapii, ponieważ rozgrzane do temperatury około 50ºC, długo trzymają ciepło. Pobudzają krążenie krwi, co sprzyja lepszemu odżywieniu i dotlenieniu skóry.Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi lub zimnymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Obłożona kamieniami osoba leży spokojnie na wygodnym stole do masażu. Terapeuta bierze do rąk dwa spore kamienie wcześniej zanurzone w oliwie z oliwek, wzbogaconej wybranym przez ciebie olejkiem stosowanym do aromaterapii. Kamieniami masuje całe ciało, pocierając delikatnie miejsce przy miejscu. Ciepło, które płynie z kamieni, rozluźnia napięte mięśnie, dzięki czemu krew zaczyna szybciej krążyć. Organizm pozbywa się toksyn, skóra jest dobrze dotleniona, robi się bardziej elastyczna.

MASAŻ BALIJSKI27721515_1848986575120298_2100208341_n

 

orientalny masaż relaksacyjny wykorzystujące różne techniki od akupresury, refleksoterapii, aromaterapii po rozciąganie mięśni – elementy jogi. Masaż ten zapewnia poczucie błogostanu psychicznego i fizycznego, poprawia krążenie oraz zapewnia głęboką i mocną stymulację mięśni i powięzi. Płynne, lecz mocne i głębokie ruchy terapeuty rozluźniają i uwalniają co za tym idzie poprawia się przemiana materii w tych obszarach.