O mnie

IMG_2038Paulina Jasińska – fizjoterapeuta szczecin, medyczny trener personalny

Z wykształcenia jestem fizjoterapeuta szczecin i pasjonatką zdrowego stylu życia. Fascynuje mnie ludzki organizm i jego zdolności do samoleczenia, podchodzę do tematu zdrowia i samopoczucia holistycznie i staram się zawsze znaleźć pierwotną przyczynę problemu. W swoją pracę wkładam dużo pasji i zaangażowania, stale rozwijam kompetencje zawodowe. Swoje doświadczenie nabywałam w warszawskich i szczecińskich placówkach, centrach i przychodniach rehabilitacji i klubach fitness. Prywatnie trenuje sztuki walki – bjj, lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, jak i w zaciszu domu czytać książki i słuchać relaksującej muzyki.

Magister fizjoterapii: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Licencjat fizjoterapia szczecin : Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Studia podyplomowe :
2012 – Terapia Manualna Tkanek Miękkich – Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu
2015 -Medyczny Trener Personalny -Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Akademia Osteopatii w Poznaniu – aktualnie

kursy fizjoterapii i masażu: diagnostyka różnicowa terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu. Akademia Terapii Manualnej. Poznań Anatomy Trains – terapia taśm powięzowych. Kurs igłoterapii suchej.  Masaż i terapia kobiet w ciąży, fizjoterapia uroginekologiczna kobiet. Drenaż limfatyczny w oparciu o nowoczesne koncepcje terapeutyczne.

Kursy:  masaży orientalnych z masażem polinezyjskim lomi -lomi i tradycyjnym masażem tajskim. Kinesiotaping. Masaż ciepłymi kamieniami. Masaż tkanek głębokich z  terapią punktów spustowych. Kurs stabilizacji centralnej.

Dietetyk- szkolenia: dieta-inne podejścia, dietetyka kliniczna, chemia w żywieniu, układanie diet, konferencja: nowoczesne metody walki z otyłością, dietetyka i suplementacja poziom 1-3 Mauricz, Akademia Dietetyka – Forum Food, coaching dietetyczny  – Dietetycznie Poprawni, kurs naturoterapii

Instruktor sportu ze specjalnością fitness, pływanie, pilates, trening funkcjonalny

Ratownik wodny WOPR