O nas

Paulina Jasińska – fizjoterapeutka, medyczny trener personalny

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką i pasjonatką zdrowego stylu życia. Fascynuje mnie ludzki organizm i jego zdolności do samoleczenia, podchodzę do tematu zdrowia i samopoczucia holistycznie i staram się zawsze znaleźć pierwotną przyczynę problemu. W swoją pracę wkładam dużo pasji i zaangażowania, stale rozwijam kompetencje zawodowe. Swoje doświadczenie nabywałam w warszawskich i szczecińskich placówkach, centrach i przychodniach rehabilitacji i klubach fitness. Prywatnie trenuje sztuki walki – bjj, lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, jak i w zaciszu domu czytać książki i słuchać relaksującej muzyki.

Magister fizjoterapii: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Licencjat fizjoterapii : Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Studia podyplomowe :
2012 – Terapia Manualna Tkanek Miękkich – Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu
2015 -Medyczny Trener Personalny -Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Akademia Osteopatii w Poznaniu – aktualnie

kursy fizjoterapii i masażu:

diagnostyka różnicowa terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu, Akademia Terapii Manualnej, Poznań

Anatomy Trains – terapia taśm powięzowych,

kurs igłoterapii suchej,

masaż i terapia kobiet w ciąży, fizjoterapia uroginekologiczna kobiet,

drenaż limfatyczny w oparciu o nowoczesne koncepcje terapeutyczne,

kurs masaży orientalnych z masażem polinezyjskim lomi -lomi i tradycyjnym masażem tajskim,

kurs kinesiotaping,

kurs masażu ciepłymi kamieniami,

kurs masażu głębokiego,

kurs terapii punktów spustowych,

kurs stabilizacji centralnej

Dietetyk- szkolenia: dieta-inne podejścia, dietetyka kliniczna, chemia w żywieniu, układanie diet, konferencja: nowoczesne metody walki z otyłością, dietetyka i suplementacja poziom 1-3 Mauricz, Akademia Dietetyka – Forum Food, coaching dietetyczny  – Dietetycznie Poprawni

Instruktor sportu ze specjalnością fitness, pływanie, pilates, trening funkcjonalny

Ratownik wodny WOPR

 

 

 

 

 

26732911_1816248695060753_887921920_o

Dorota Szuter – mgr kosmetolog
Absolwentka Uniwersyteu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu.
Interesuję się kosmetyką od zawsze. W pewnym momencie poczułam,że jest to moje powołanie i chcę robić to zawodowo, ponieważ sprawia mi to ogromna satysfakcje. Wygląd zewnętrzny jest dla mnie bardzo ważny, nie tylko ze względów estetycznych ale i zdrowotnych, ponieważ zdrowa skóra to piękna skóra, a piękna skóra to doskonałe samopoczucie 🙂
Po zakończeniu edukacji rozpoczęłam prace zawodową. Pracowałam w kilku gabinetach i posiadam 7 letnie doświadczenie. W międzyczasie rozwijałam swoja wiedzę dzięki różnym szkoleniom m.in z zakresu mezoterapii mikroigłowej, fotodynamicznej terapii światłem, eksfoliacji kwasami AHA i PHA, endermologii, jak i również szkolenia z zakresu kosmetyki kolorowej – posiadam wykształcenie Igo stopnia Makijażu profesjonalnego.
Dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm, samodoskonalenie się i satysfakcja klientki. Kosmetologia to nie tylko praca to jest styl życia.