Zabiegi odchudzające Szczecin

Zabiegi odchudzające Szczecin

 

KRIOLIPOLIZA

nowoczesna, bardzo skuteczna metoda modelowania sylwetki. Zabieg jest przeznaczony przede wszystkim dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pleców, tali, bioder, pośladków oraz ud. Zabieg trwa ok. 30 minut. Jest bezbolesny i bezpieczny. Zabieg kriolipolizy polega na niszczeniu komórek tłuszczowych niską temperaturą od 0 do -10 C bez uszkadzania innych tkanek. Proces ten trwa około 4 tygodnie. Aby zabieg był skuteczny należy wykonywać masaże drenujące przyspieszające wydalanie obumarłych komórek.

Najnowsze odkrycie medycyny estetycznej to kriolipoliza lub krioliza – unikalna technologia umożliwiająca nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez ekspozycję tkanki tłuszczowej na zimno. Zabieg polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych. Powoli wypiera z rynku inwazyjną, niebezpieczną i bolesną liposukcję.

Co to jest kriolipoliza?

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy przebiega następująco:
– bezpośrednio przez krystalizację, po której w ciągu 2 do 6 tygodni następuje apoptoza i postępujący proces rozpuszczania komórek wraz ze stopnio wym uwalnianiem lipidów.
– pośrednio, w wyniku stymulacji współczulnego układu nerwowego, która wywołuje lipolizę.

Co się dzieje po zabiegu?

Rezultaty nie są widoczne od razu. Trzeba czekać od kilku tygodni do kilku miesięcy, aby organizm pozbył się uszkodzonych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. Są one usuwane z ciała powoli, w trakcie procesu metabolicznego organizmu, tak samo jak tłuszcze pochodzące z pożywienia. Częstotliwość wykonywania zabiegów w serii – z uwagi na to, iż rezultaty widoczne są dopiero po ok. 3 tygodniach od zabiegu, kolejny zabieg na ten sam obszar można wykonać nie wcześniej niż po upływie 4 tygodni od zabiegu poprzedzającego. Dopiero po czterech miesiącach można oglądać finalny efekt. Gabinety kosmetyczne obiecują, że można stracić 25 do 40 proc. tkanki tłuszczowej z obszaru poddanego zabiegowi. Efekty powinny się utrzymać przynajmniej pół roku. Około 30% do 40% efektów zabiegu będzie widoczne w ciągu 15 dni, ale aby w pełni docenić najważniejsze rezultaty zabiegu musimy odczekać co najmniej 6 tygodni. Dopiero w tym momencie zdecydujemy o potrzebie kolejnej sesji.

 

LIPOLASER

innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Lipo Laser jest zimnym laserem diodowym. Zasada jego działania polega ni biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 635 nm – 680 nm. Światło lasera przenika głęboko w warstwy skóry i kierowane jest na komórki tłuszczowe, w których pod jego wpływem dochodzi do rozpadu trój glicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol , które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny. Lipo laser działa jedynie na komórki tłuszczowe nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipo laser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej co zwiększa kontrolne nad ilością uwalnianego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu i zapobiega zwiotczeniu skóry i powstawaniu nierówności. Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę , zredukować tłuszcz oraz cellulit. Zabiegowi poddawane są okolice takie jak brzuch , uda, biodra , ramiona, kolana, plecy, szyja, podbródek.

Jak wiele zabiegów jest koniecznych?Lipolaser1
Ustalenia dokonywane są podczas konsultacji i jest zależne od Twoich oczekiwań i celów.
Zazwyczaj zalecanych jest 8 seansów w okresie 4 tygodni po 2 zabiegi tygodniowo po 30 min

Ile czasu trwa zabieg?
Naświetlanie lipo laserem trwa do 30 min. Potem wykonywany jest 30 min. masaż mechaniczny z podczerwienią i falą radiową.
Dla uzyskania optymalnego efektu, aby pozbyć się rozbitego tłuszczu z organizmu, po każdym zabiegu zalecany jest  picie wody i suplementy wspomagające oczyszczanie organizmu oraz 20 min trening na platformie wibracyjnej.
Dlaczego po zabiegu liposukcji laserowej konieczny jest wysiłek fizyczny?
Komórki tłuszczowe podzielone laserem , poszukują ujścia z organizmu. Jeśli nie opuszczą ciała w ciągu kilku godzin, zostają wchłonięte przez inne tkanki.
Krótki, intensywny trening po liposukcji laserowej gwarantuje, że tłuszcz jest wydalany z układu limfatycznego

Liposukcja ultradźwiękowa

– zabieg polegający na bezinwazyjnym usunięciu tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Ultradźwięki wywołują zjawisko kawitacji, czyli pojawienia się  mikropęcherzyków, które mechanicznie  uszkadzają, a nawet rozbijają komórki tłuszczowe. Uwolnione w ten sposób tłuszcze ( wolne kwasy tłuszczowe i glicerol ) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie stając się źródłem energii przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej z tzw. „trudnych” obszarów.

Korzyści :liposukcja

•         redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc, w których ciężko się jej pozbyć poprzez dietę i ćwiczen, modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu, zwiększenie absorpcji składników aktywnych

•         krótki, nie wymagający specjalnego przygotowania zabieg

•         całkowita bezinwazyjność i bezbolesność – świetna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej.

•         nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych, włókien nerwowych i skóry

•         nie wymaga rekonwalescencji jak po zabiegu chirurgicznym

•         nie powoduje nawrotu gromadzenia tkanki tłuszczowej (brak efektu jo-jo)

•         odmłodzenie i regeneracja tkanek miękkich

•         dotlenienie i odżywienie skóry

•         modelowanie partii ciała

FALE RADIOWE

Fale radiowe to najnowsza i najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. Działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Radio Frequency działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki spłyca rozstępy. Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż Radio Freqency absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu.

Drenaż próżniowy – dermomasażdrenaz

Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.Wskazania do zabiegu: cellulit redukcja zmarszczek rozstępy, w 1 stadium otyłość, modelowanie sylwetki i owalu twarzy.

Body Wrapping

– zabieg antycellulitowy, który polega na owinięcie ciała elastyczną folią oraz aplikacja koncentratu antycellulitowego, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz podkręca metabolizm komórkowy.
Terapia kompresyjna – to owijania ciała specjalną folią. Proces ten powoduje stały poziom kompresji we wszystkich obszarach ciała poddawanych zabiegowi. Ucisk, jaki wywołuje folia powoduje dodatkowy wzrost ciśnienia w przestrzeni międzykomórkowej. W tym samym czasie naczynia żylne oraz limfatyczne zostają otwarte i gotowe do transportu produktów przemiany materii, uwolnionych z komórek. W ten sposób toksyny zostają szybko wydalone z organizmu.

Nowość! 💓💓💓 Farmona Guarana Slim to prawdziwa niskokaloryczna uczta dla zmysłów. Dzięki zastosowaniu tropikalnych, owocowych aromatów daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Soczyste i egzotyczne owoce liczi, zadbają o optymalny poziom nawilżenia skóry. Zabieg nasycony bogactwem witaminy C zatroszczy się o ochronę przeciwrodnikową skóry oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu i ujędrnienie.
Składniki aktywne zastosowane w linii: Guarana, masło Shea (Karite), wosk pszczeli biały, imbir, olej migdałowy, witamina C i E, ekstrakt z aloesu, Inulina.

zabiegi antycellulitowe szczecin

Wskazania do pielęgnacji:
nadmierna tkanka tłuszczowa,
skóra wymagająca regeneracji i odżywienia,
skóra potrzebująca energii i dostarczenia składników pielęgnacyjnych,
redukcja cellulitu,
stres i przemęczenie.
Efekty:
redukcja tkanki tłuszczowej,
wymodelowanie sylwetki,
pobudzenie mikrocyrkulacji krwi,
odżywienie skóry,
poprawa elastyczności i jędrności skóry,
relaks i odprężenie.
 
Kuracja 90 min: peeling, masaż antycellulitowy, body wrapping, masło co ciała 180 zł

Więcej informacji na temat zabiegów na blogu firmowym:

Najskuteczniejsze zabiegi odchudzające Szczecin