Opinie

Paulina Jasińska – ZnanyLekarz.pl“Nieskromnie pisząc, trochę masaży mam już za sobą, zatem pochodzę do tematu dość konkretnie.
Paulina doskonale wie co robi. Gdzie masować, jak i w jakim celu. Czysta intuicja i pełne wyczucie.
Uraczyłam już u niej masażu, w trakcie którego wyłam jak młody wilczek a po którym byłam lekka jak piórko. Uraczyłam i relaksacji.od chrapania byłam o krok 🙂 serdecznie polecam połamanym jak ja i takim co zwyczajnie chcą odpłynąć :)warto!”

Beata Carlova

“Jeśli masz problem z nadmiarem kilogramów i nie potrafisz sam sobie z tym poradzić, to pani Paulina jest osobą, która cię zmotywuje i wymodeluje.”

P. Katarzyna

“Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Pani Paulina jest mistrzem w swojej dziedzinie! Fizjoterapeutka z zamiłowania z ogromna wiedzą! Mąż jest zachwycony masażami u Pani 🙂 “

P.Aleksandra

“Przyszedłem do Pauliny z kontuzją barku, ledwo mogłem poruszać ręką. po dosłownie trzech zabiegach ból zniknął oraz powrócił mi prawie 100% zakres ruchu w ręce
gorąco polecam !!”

Michał

“Bardzo dobra fizjoterapeutka! Ogromna wiedza i pasja łączą się w jedno i mamy Paulinę! Pomaga biegaczom wychodzić z kontuzji! Polecam serdecznie!”

Krzysztof

“Pełen profesjonalizm.Od dłuższego czasu zmagałem się z bólem ramienia/barku,a parę wizyt oraz laserowe zabiegi bardzo mi pomogły,zdecydowanie polecam!!!!”

Paul D.

“Po ostatniej wizycie w gabinecie u Pani Pauliny bóle dolnej części kręgosłupa całkowicie ustąpiły. Gabinet przytulny, czysty a Pani Paulina ma bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam.”

Olena

“Zdecydowanie popłaca , efekty już widać.To prawda zamiast siedzieć , zajadać się i rozczulać nad sobą ,wolę ciężkie ćwiczenia z Panią Paulinką która jest fachowcem w tym co robi i wkłada całe serce w prace ze mną, cały czas mnie motywuje, czuję się zdrowsza i młodsza.Dziękuję ,że spotkałam P.Paulinkę na swojej drodze.”

P. Danuta

“Bardzo polecam masaże u Pani Pauliny. Ból dolnej części pleców po jednej wizycie poszedł w niepamięć. Aż ciężko było mi w to uwierzyć. Pani Paulina naprawdę wie co robi i warto jej zaufać 🙂 Polecam!”

Opinia Znanylekarz.pl

“Gorąco polecam!!! Profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta. Duża wiedza i chęć podzielenia się nią. Pani Paulina jest osobą otwartą, komunikatywna i bardzo sympatyczną. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niej.”

Opinia Znanylekarz.pl

“Pełen profesjonalizm,jestem bardzo zadowolony.Ze względu na uprawiany sport od dłuższego czasu zmagałem się z kontuzją barku/ramienia ,a parę wizyt pomogło mi się z tym uporać,polecam!”

Opinia  Znanylekarz.pl

“Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie wszystkim szukającym ukojenia….”